Stal – Legionovia w TVP 3

Tydzień temu sezon zaczęli zawodnicy polskiej II ligi piłkarskiej. W niedzielę, 4 sierpnia kolejne spotkanie transmitowane w TVP 3. W 2. kolejce zmierzą się ze sobą Stal Rzeszów i Legionovia Legionowo. Oba zespoły wygrały swoje mecze w inauguracyjnej serii gier. Stal u siebie […]

Tydzień temu sezon zaczęli zawodnicy polskiej II ligi piłkarskiej. W niedzielę, 4 sierpnia kolejne spotkanie transmitowane w TVP 3.

W 2. kolejce zmierzą się ze sobą Stal Rzeszów Legionovia Legionowo. Oba zespoły wygrały swoje mecze w inauguracyjnej serii gier. Stal u siebie pokonała 3:2 Pogoń Siedlce, zaś Legionovia na własnym obiekcie zwyciężyła 2:0 ze Skrą Częstochowa.

– Najważniejsze, że sezon zaczęliśmy od zwycięstwa i zdobycia kompletu punktów. Były w naszej grze momenty bardzo dobre  i trochę gorsze. Teraz jednak skupiamy się już na kolejnym spotkaniu. Cel będzie taki sam jak na inaugurację, czyli po prostu wygrać – powiedział Łukasz Mozler – pomocnik Stali, główny bohater triumfu nad Pogonią, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Podobne cele na pewno stawiają sobie legionowiczanie, którzy świetnie zaczęli rozgrywki. W kampanii 2018/2019 wygrali w cuglach I grupę III ligi. Teraz będą chcieli zaprezentować swoją piłkarską wartość na tle innego nowego klubu na 3. poziomie rozgrywkowym w Polsce – Stali, która za to wygrała IV grupę III ligi.

Początek spotkania beniaminków II ligi o 13:05.

NIEDZIELA – 4 SIERPNIA 2019

13:05 2. Liga – 2. kolejka: STAL RZESZÓW – LEGIONOVIA LEGIONOWO 

sport.tvp.pl

Komentarz: Hubert Bugaj (z Rzeszowa)

 

 

About Dawid Sieńkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.