Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti
08:25 Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HAMBURGER SV
Komentarz: Tomasz Jasina
10:30 Magazyn BAYERN TV
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD
Redakcja: Wojciech Zawioła, Katarzyna Kozłowska
18:30 Puchar Turcji – 1/4 Finału: KAYSERISPOR – FENERBAHCE
20:40 La Liga Santander – 25. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATLETICO MADRYT
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
21:00 Puchar Francji – 1/8 Finału: BERGERAC PERIGORD FC – OSC LILLE
Komentarz: Szymon Borczuch
21:30 La Liga Santander – 25. kolejka: SEVILLA FC – ATHLETIC CLUB
Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
12:05 Puchar Świata, PyeongChang, Korea Południowa: SPRINT KOBIET
13:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk (z Lahti)
13:40 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
14:00 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA KOBIET
Komentarz w TVP Sport: Marek Jóźwik – Bernadetta Piotrowska (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk (z Lahti)
15:05 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
17:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA
19:30 Chance futsal Liga – 19. kolejka: FC TANGO HODONIN – RADIO KROKODYL HELAS BRNO
20:00 PGA European Tour – WGC Mexico City Championship, Meksyk, Meksyk: I RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – CAROLINA HURRICANES
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Pudło
08:00 Tour of Langkawi: ETAP 8
17:30 Magazyn BASKET+
18:00 Turkish Airlines Euroleague – 24. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – FENERBAHCE
20:00 Magazyn NBA ACTION
Redakcja: Joanna Cedrych
18:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – RHEIN NECKAR LOWEN
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła
20:00 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: KADETTEN SCHAFFHAUSEN – TELEKOM VESZPREM
Komentarz: Maciej Bonecki – Sylwester Sikora
20:45 Pro D2 – 23. kolejka: US MONTAUBAN – AGEN RUGBY
20:00 Premier League, Exeter : PIERWSZA RUNDA – KOLEJKA 5
Komentarz w Sportklub: Grzegorz Pajda
01:00 Liga Mistrzów CEV – grupa A: NOLIKO MAASEIK – DINAMO MOSKWA
Komentarz: Adam Romański
01:30 Liga Mistrzów CEV – grupa B: CUCINE LUBE CIVITANOVA – BERLIN RECYCLING VOLLEYS
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz
14:40 Liga Mistrzów CEV – grupa B: ACH VOLLEY LUBLANA – AZIMUT MODENA
15:07 Liga Mistrzów CEV – grupa E: SIR SICOMA COLUSSI PERUGIA – HALKBANK ANKARA
21:50 Liga Mistrzów CEV – grupa C: VFB FRIEDRICHSHAFEN – PARIS VOLLEY
16:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(od 17:15 także w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski
17:15 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)
17:00 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 130
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)
19:20 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski
22:00 Magazyn MARTIAL ARTS CHRONICLES
01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: BORNA CORIĆ – MARIN CILIĆ
01:00 WTA Tour, Acapulco, Meksyk – II runda: HEATHER WATSON – KRISTINA MLADENOVIC
Komentarz: Michał Lewandowski
03:00 WTA Tour, Acapulco, Meksyk – II runda: MIRJANA LUCIC – SHELBY ROGERS
03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: PAOLO LORENZI – RAFAEL NADAL
05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: NOVAK DJOKOVIĆ – JUAN MARTIN DEL POTRO
08:00 WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: ASHLEIGH BARTY – MIYU KATOA
10:00 WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: SARA SORRIBES TORMO – YING-YING DUAN
12:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: ROBIN HAASE – DAMIR DZUMHUR
12:00 WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: SHUAI PENG – MAGDALENA LINETTE
14:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: FERNANDO VERDASCO – GAEL MONFILS
16:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: ANDY MURRAY – PHILIPP KOHLSCHREIBER
18:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: EVGENY DONSKOY – LUCAS POUILLE
23:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk: 1/4 finału: STEVE JOHNSON – MARIN CILIĆ
19:30 Magazyn THE WORLD SAILING SHOW 2017
17:45 Magazyn SPORT NEWS+
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Od wczoraj zmiana na stanowisku komentatorskim w Lahti przy biegach narciarskich w TVP. Zarówno wczorajszy bieg, jak i dzisiejszą sztafetę komentowali Marek Jóźwik i Bernadeta Piotrowska.