mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Sport w TV: piątek – 27 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Sport w TV: wtorek – 24 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Sport w TV: sobota – 21 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Sport w TV: piątek – 20 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 1. kolejka: STUDIO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:10 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU  18:10 Liga Europy UEFA – 1. […]

    Sport w TV: czwartek – 19 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 1. kolejka: STUDIO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:10 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU  18:10 Liga Europy UEFA – 1. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Sport w TV: środa – 18 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka 12:55 La Liga […]

    Sport w TV: sobota – 10 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka 12:55 La Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE

    Sport w TV: sobota – 3 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile

    Sport w TV: niedziela – 3 grudnia 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile

    Sport w TV: sobota – 2 grudnia 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ

    Sport w TV: piątek – 1 grudnia 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS 11:00 Magazyn CAFE […]

    Sport w TV: niedziela – 29 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS 11:00 Magazyn CAFE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:00 Magazyn FUTBOL LATINO 15:30 Magazyn FIFA FOOTBALL  15:30 Liga BBVA – 12. kolejka: […]

    Sport w TV: czwartek – 26 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:00 Magazyn FUTBOL LATINO 15:30 Magazyn FIFA FOOTBALL  15:30 Liga BBVA – 12. kolejka: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SEVILLA FC […]

    Sport w TV: środa – 25 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SEVILLA FC […]

    Czytaj dalej...

  • W każdej dyscyplinie, Mistrzostwa Świata są najważniejszą imprezą sezonu i tak będzie i tym razem. Już od 19 listopada aż do 28 listopada w Amerykańskim Houston, najlepsi sztangiści globu będą walczyć o medale oraz kwalifikacje olimpijskie. Transmisje natomiast już od […]

    Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów w Eurosporcie oraz TVP Sport

    W każdej dyscyplinie, Mistrzostwa Świata są najważniejszą imprezą sezonu i tak będzie i tym razem. Już od 19 listopada aż do 28 listopada w Amerykańskim Houston, najlepsi sztangiści globu będą walczyć o medale oraz kwalifikacje olimpijskie. Transmisje natomiast już od […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:00 Magazyn SCOTTISH PREMIER LEAGUE 14:30 Magazyn JUPILER PRO LEAGUE 15:45 Liga […]

    Sport w TV: wtorek – 24 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:00 Magazyn SCOTTISH PREMIER LEAGUE 14:30 Magazyn JUPILER PRO LEAGUE 15:45 Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:25 Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:25 Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał […]

    Sport w TV: niedziela – 22 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał […]

    Czytaj dalej...