jeździectwo archiwum

  • Rywalizacja uczestników Cavaliady dobiega końca. Od czwartku na warszawskim Torwarze odbędą się finałowe zawody bieżącej edycji cyklu. W stolicy rozstrzygnie się walka w ujeżdżeniu, WKKW, powożeniu oraz skokach przez przeszkody. To właśnie zawody w tej ostatniej dyscyplinie będą, jak zwykle, […]

    Finał Cavaliady na antenach nc+

    Rywalizacja uczestników Cavaliady dobiega końca. Od czwartku na warszawskim Torwarze odbędą się finałowe zawody bieżącej edycji cyklu. W stolicy rozstrzygnie się walka w ujeżdżeniu, WKKW, powożeniu oraz skokach przez przeszkody. To właśnie zawody w tej ostatniej dyscyplinie będą, jak zwykle, […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Ekstraklasa – 21. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – RUCH CHORZÓW 15:30 Ekstraklasa – […]

    Sport w TV: poniedziałek – 21 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Ekstraklasa – 21. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – RUCH CHORZÓW 15:30 Ekstraklasa – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: piątek – 18 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: czwartek – 17 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: środa – 16 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: niedziela – 13 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Rozpoczynamy kolejną edycję tych prestiżowych zawodów jeździeckich. Poznań, Lublin i Warszawa będą gościć najlepszych jeźdźców w najbliższych miesiącach. Od tego roku zmagania jeźdźców oglądać będzie można na antenie kanałów nc+.

    Cavaliada Tour na antenie platformy nc+

    Rozpoczynamy kolejną edycję tych prestiżowych zawodów jeździeckich. Poznań, Lublin i Warszawa będą gościć najlepszych jeźdźców w najbliższych miesiącach. Od tego roku zmagania jeźdźców oglądać będzie można na antenie kanałów nc+.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:40 Liga Mistrzów: BAYER LEVERKUSEN – FC BARCELONA 13:20 Magazyn BARCA TV […]

    Sport w TV: sobota – 12 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:40 Liga Mistrzów: BAYER LEVERKUSEN – FC BARCELONA 13:20 Magazyn BARCA TV […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: ŚLĄSK […]

    Sport w TV: piątek – 11 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: ŚLĄSK […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: czwartek – 10 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA, grupa D: CHELSEA FC – FC PORTO  Komentarz: Grzegorz […]

    Sport w TV: środa – 9 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA, grupa D: CHELSEA FC – FC PORTO  Komentarz: Grzegorz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:55 Premier Liga – 18. kolejka: LOKOMOTIW MOSKWA – URAL  Komentarz: Grzegorz […]

    Sport w TV: piątek – 4 grudnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:55 Premier Liga – 18. kolejka: LOKOMOTIW MOSKWA – URAL  Komentarz: Grzegorz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS 11:00 Magazyn CAFE […]

    Sport w TV: niedziela – 29 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS 11:00 Magazyn CAFE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał […]

    Sport w TV: niedziela – 22 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń, Michał […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:50 1 Liga – 17. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA Komentarz: […]

    Sport w TV: sobota – 14 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 14:50 1 Liga – 17. kolejka: STOMIL OLSZTYN – MIEDŹ LEGNICA Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Magazyn BVB WORLD  19:05 Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – […]

    Sport w TV: środa – 11 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Magazyn BVB WORLD  19:05 Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Sport w TV: niedziela – 8 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:25 Premier Liga – 14. kolejka: CSKA MOSKWA – UFA  Komentarz: Marek […]

    Sport w TV: sobota – 31 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:25 Premier Liga – 14. kolejka: CSKA MOSKWA – UFA  Komentarz: Marek […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA   00:55 Mistrzostwa […]

    Sport w TV: środa – 21 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA   00:55 Mistrzostwa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – […]

    Sport w TV: niedziela – 18 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – […]

    Czytaj dalej...