Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 29 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Sport w TV: piątek – 27 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Sport w TV: wtorek – 24 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 22 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Sport w TV: sobota – 21 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Sport w TV: środa – 18 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Sport w TV: wtorek – 17 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Sport w TV: poniedziałek – 16 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL  12:25 Serie A – […]

    Sport w TV: niedziela – 15 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL  12:25 Serie A – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE 12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB […]

    Sport w TV: sobota – 14 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE 12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Sport w TV: czwartek – 12 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Czytaj dalej...